Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                   
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки      
                   
Спеціальність (спеціалізація) Морський та річковий траспорт        
Курс 4     Семестр   7      
Кількість бюджетних місць 35   Ліміт стипендіатів 14,0      
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5  
Бал  Підстава
1 Бондар Максим Анатолійович 3401 Так 5     5,000 5  
2 Бринза Геннадій – 3401 Так 5     5,000 5  
3 Крючков Владислав Вячеславович 3401 Так 5     5,000 5  
4 Магда Олеся Андріївна 3401 Так 4,65 0,06 1 4,710 4,4  
5 Ковальов Андрій Васильович 3401 Так 4,6     4,600 4  
6 Сапожник Іван Іванович 3401 Так 4,55     4,550 4  
7 Колісніченко Костянтин Сергійович 3401 Так 4,55     4,550 4,2  
8 Карпеленя Артур Олегович 3401 Так 4,5     4,500 3,8  
9 Кононихін Вадим Вікторович 3402 Так 4,45     4,450 4,2  
10 Демиров Олександр Анатолійович 3401 Так 4,7     4,700 4,2  
11 Крицький Богдан Віталійович 3401 Так 4,7     4,700 4,6  
12 Мінчев Олександр Олегович 3401 Так 4,6     4,600 4  
13 Крицький Владислав Валентинович 3401 Так 4,6 0,06 1 4,660 4,2  
14 Хральченко Олександр Володимирович 3401 Ні 4,7     4,700 4,4  
15 Верлатий Костянтин Ігорович 3402 Ні 4,15     4,150 3  
16 Тер-Барсегян Роберт Карленович 3401 Ні 4,05     4,050 3,4  
17 Копілов Михайло Олександрович 3401 Ні 4,05     4,050 3,4  
18 Шаповал Родіон Владиславович 3402 Ні 3,95     3,950 3  
19 Баришев Іван Іванович 3401 Ні 3,85     3,850 3  
20 Дмитрюк Дмитро Юрійович 3401 Ні 3,7     3,700 3,2  
21 Білецький Віктор Сергійович 3402 Ні 3,6     3,600 3  
22 Чуйко Ігор Васильович 3401 Ні 3,35     3,350 2,6  
23 Козлов Ігор Федорович 3402 Ні 3,35     3,350 2,8  
24 Краснов Єгор Максимович 3401 Ні 3,3     3,300 2,8  
25 Дубіна Ілля Олександрович 3402 Ні 3,2     3,200 2,4  
26 Загорський Олександр Олександрович 3401 Ні 3,1     3,100 2,6  
27 Маляренко Олександр Сергійович 3402 Ні 3,1 0,06 1 3,160 2,6  
28 Васильєв Владислав Вячеславович 3401 Ні 3,05     3,050 2,6  
29 Гапоян Карен Самвелович 3401 Ні 3     3,000 2,6  
30 Янков Петро Сергійович 3401 Ні 2,8     2,800 3  
31 Варфоломеєв Владислав Володимирович 3401 Ні 2     2,000 2  
32 Ярмиш Андрій Ігорович 3401 Ні 2     2,000 2  
33 Бандуров Геннадій Іванович 3402 Ні 2     2,000 2  
34 Фертак Дмитро Ігорович 3402 Ні 2     2,000 2  
35 Бондаренко Олексій Сергійович 3402 Ні 2     2,000 2  

Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки      
Спеціальність (спеціалізація)   радіоелектронні пристрої системи та комплекси    
Курс 4     Семестр 8    
                 
Кількість бюджетних місць 8   Ліміт стипендіатів 3,2    
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Джаіані Лоліта Мєрабівна 5401 Так 5.000 0,06 1 5,06 5
2 Запухленко Наталія Сергіївна 5401 Так 4.750     4,75 4,6
3 Лук’яненко Ріта Миколаївна 5401 Так 4.583     4.583 4,4
4 Орловський Юрій Миколайович 5401 Так 3.833     3,833 3,6
5 Кононенко Аріна Сергіївна 5401 Ні 4.083     4,083 4
6 Остапчук Ганна Володимирівна 5401 Ні 3.917     3.917 3,8
7 Брошкова Олена Іванівна 5401 Ні 3.667     3.667 3,6
8 Пєронкова Любов Олександрівна 5404 Ні 3.583     3.583 3,4