Національний університет “Одеська морська академія”             
           
               
Cудноводійний факультет                     
               
  Професійне спрямування “Судноводіння”        
               
Курс           1 1   Семестр        1 2      
               
Кількість бюджетних місць 137 Ліміт стипендіатів 54,8  
               
Місце у рейтингу Прізвище та ім’я по-батькові Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали  Рейтинговий бал  Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Плішкін Олександр Геннадійович 1111 5.000 0,06 1 5.060 5,000
2 Кравчук Костянтин Юрійович 1103 5.000 0,06 1 5.060 5,000
3 Куян Степан Миколайович 1110 5.000     5.000 5,000
4 Желіховський Юліан Юрійович 1102 5.000     5.000 5,000
5 Дищенко Владислав Дмитрович 1102 5.000     5.000 5,000
6 Красніков Данііл Олександрович 1102 5.000     5.000 5,000
7 Коростиленко Антон Юрійович 1103 5.000     5.000 5,000
8 Проценко Євгеній Андрійович 1103 5.000     5.000 5,000
9 Подорван Андрій Андрійович 1107 5.000     5.000 5,000
10 Москаленко Олег Володимирович 1109 5.000     5.000 5,000
11 Стас Іван Іванович 1111 4.900 0,06 4 4.960 4,800
12 Любач Юрій Вадимович 1109 4.900 0,06 1 4.960 4,800
13 Терещенко Дмитро Вадимович 1110 4.950     4.950 4,800
14 Кривенко Олексій Вадимович 1107 4.944     4.944 4,750
15 Марчук Данило Віталійович 1109 4.900     4.900 4,800
16 Сінюта Назар Олександрович 1101 4.889     4.889 4,750
17 Мамчур Ілля Олегович 1104 4.889 0,06 1 4.949 4,750
18 Кройтор Володимир Олегович 1109 4.850 0,06 1 4.910 4,400
19 Бондаренко Ілля Андрійович 1111 4.850     4.850 5,000
20 Кравченко Максим Володимирович 1109 4.850     4.850 4,800
21 Харченко Валентин Олександрович 1106 4.778 0,06 1 4.838 4,500
22 Баришніков Олексій Євгенович 1101 4.833     4.833 4,500
23 Дорош Павло Володимирович 1103 4.833     4.833 4,500
24 Валецький Ілля Миколайович 1101 4.833     4.833 4,750
25 Наконечний Ярослав Володимирович 1104 4.833     4.833 4,750
26 Бабій Микола Олегович 1101 4.778     4.778 4,500
27 Буяджі Тимур Олександрович 1107 4.778     4.778 4,500
28 Лупік Максим Вадимович 1101 4.778     4.778 4,750
29 Небеський Артем Ігорович 1109 4.750     4.750 4,400
30 Рашитов Станіслав Михайлович 1111 4.750     4.750 4,600
31 Головакін Данило Олексійович 1101 4.722     4.722 4,500
32 Турчин Микола Миколайович 1106 4.722     4.722 4,500
33 Супрунець Євген Максимович 1107 4.722     4.722 4,500
34 Новоточін Владислав Валерійович 1109 4.700     4.700 4,400
35 Агашин Владислав Вячеславович 1111 4.700     4.700 4,600
36 Піщулін Віктор Олегович 1107 4.611 0,06 1 4.671 3,750
37 Колесник Діана Андріївна 1105 4.667     4.667 4,250
38 Мухін Іван Сергійович 1110 4.600 0,06 1 4.660 4,200
39 Спіркін Олександр Ігорович 1111 4.650     4.650 4,200
40 Погребной Микита Олександрович 1111 4.650     4.650 4,600
41 Іванович Костянтин Андрійович 1105 4.611     4.611 4,250
42 Калина Анастасія Євгенівна 1106 4.611     4.611 4,250
43 Преподобний Олексій Олександрович 1105 4.556     4.556 4,500
44 Букаєв Євген Олегович 1181 4.545     4.545 4,660
45 Тодоровський Вадим Олегович 1106 4.500     4.500 4,000
46 Сульжук Владислав Іванович 1106 4.500     4.500 4,000
47 Андрієнко Артем Олександрович 1107 4.500     4.500 4,000
48 Соловйов Богдан Олександрович 1101 4.500     4.500 4,250
49 Назаров Дмитро Олександрович 1110 4.450     4.450 4,200
50 Бойко Нікіта Олександрович 1107 4.444     4.444 4,000
51 Тимохин Андрій Володимирович 1106 4.389     4.389 4,000
52 Бойко Олег Віталійович 1101 4.389     4.389 3,500
53 Джіоєв Ілля Георгійович 1101 4.389     4.389 4,250
54 Фоменко Микита Олександрович 1106 4.389     4.389 3,750
55 Свистухін Ігор Олександрович 1105 4.333     4.333 4,000
56 Подя Дмитро Олександрович 1104 4.333     4.333 3,750
57 Джежер Артем Дмитрович 1107 4.333     4.333 3,750
58 Сінішен Данило Костянтинович 1107 4.333     4.333 3,500
59 Лавриненко Кирило Костянтинович 1109 4.300     4.300 3,800
60 Саїнчук Олександр Русланович 1110 4.300     4.300 3,800
61 Яровий Денис Вячеславович 1102 4.278     4.278 4,000
62 Орлюк Олександр Вячеславович 1101 4.278     4.278 4,250
63 Каплун Владислав Сергійович 1102 4.278     4.278 3,750
64 Орлов Артем Сергійович 1107 4.278     4.278 3,750
65 Опенчук Ігор Олегович 1111 4.250     4.250 4,000
66 Нягов Владислав Петрович 1111 4.250 0,06 4 4.310 4,000
67 Костін Олександр Максимович 1109 4.250     4.250 3,800
68 Півень Микита Вадимович 1104 4.222     4.222 3,250
69 Дьомін Максим Сергійович 1103 4.222     4.222 4,250
70 Качанов Андрій Дмитрович 1103 4.167     4.167 3,500
71 Хроленко Владислав Костянтинович 1106 4.167     4.167 3,750
72 Грибоносов Павло Олегович 1108 4.167     4.167 3,750
73 Собко Данило Віталійович 1111 4.150     4.150 3,800
74 Кучергін Анатолій Олександрович 1101 4.111     4.111 3,500
75 Глухов Олександр Олександрович 1107 4.111 0,06 1 4.171 3,500
76 Заверуя Максим Миколайович 1102 4.111     4.111 3,750
77 Косяк Вячеслав Олександрович 1109 4.100     4.100 3,800
78 Юхимець Микита Михайлович 1104 4.056     4.056 3,500
79 Ровен Данило Олександрович 1105 4.056     4.056 3,500
80 Притуляк Олександр Петрович 1105 4.056     4.056 3,250
81 Галушко Максим Денисович 1109 4.000     4.000 3,600
82 Ткаленко Євгеній Валерійович 1108 4.000     4.000 4,250
83 Харьковщенко Андрій Ігорович 1110 3.950     3.950 3,400
84 Смілий Денис Сергійович 1106 3.833     3.833 3,250
85 Кучерявенко Олексій Віталійович 1103 3.722     3.722 3,250
               
  Декан судноводійного факультету          
               
  Голова курсантської ради факультету